EKO PLUS

TORBY Z UCHWYTEM SKRĘCANYM

Torby papierowe EKO PLUS  Jest 87 produktów.

Wytrzymałe torby papierowe z uchwytem skręcanym EKO PLUS to najpopularniejszy produkt w swojej klasie. W naszym asortymencie posiadamy oprócz standardowych opcji również wyroby kolorowe w 10 różnych odcieniach, dzięki czemu tak duży wybór pozwala dopasować artykuły ściśle do potrzeb konkretnej branży, ale także własnych upodobań każdego klienta.

Podstawowe opcje

Produkowane przez naszą firmę torby papierowe EKO PLUS są dostępne w 4 podstawowych wersjach, które są zróżnicowane przede wszystkim ze względu na zastosowaną barwę, a także rodzaj użytego materiału. Z tego względu proponujemy naszym klientom torby papierowe EKO PLUS w opcji:

  • białej,
  • brązowej,
  • kolorowej w wersji standardowej, a także artykuły z wykorzystaniem papieru kredowego.

Charakterystyka produktów

Torby EKO PLUS są produkowane w 100% z recyklingu, dzięki czemu wpasowują się w aktualny trend wykonywania produktów z dbałością o ekologię. Popularność produktów z tej kategorii jest związana z większym udźwigiem oraz gramaturą od alternatywnych modeli z uchwytem płaskim. W tej formie szczególnie sprawdza się torba papierowa butelkowa (mniejsze ryzyko zerwania pod ciężarem butelki).

W ofercie znajduje się 19 różnych rozmiarów, co pozwala wybrać klientowi produkt doskonale dopasowany do potrzeb, a możliwość wykonania nadruku tworzy z nich nie tylko opakowanie uniwersalne do wielu rodzajów artykułów , ale i doskonały gadżet reklamowy dla klientów.

Dodatkowe możliwości

Naszym klientom oferujemy również możliwość wykonania nadruków reklamowych na gotowych torbach papierowych - metodą sitodruku - lub przed złożeniem – z wykorzystaniem druku z roli metodą flexodruku. Dzięki temu można swobodnie personalizować torby papierowe EKO PLUS do działalności konkretnego przedsiębiorstwa, w tym chociażby z branży gastronomicznej, ale też odzieżowej. Pozwoli to w prosty sposób uzyskać skuteczny produkt marketingowy, za pomocą którego można bardzo łatwo dotrzeć do nowych odbiorców.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 87 elementów