Torba papierowa 30x17x42 "A3" czerwona

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT brązowy gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

1,53 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS "A3" czerwona.

Torba zakupowa o rozmiarze 305x17x425 mm. Wykonana została z brązowego, gładkiego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2 oraz pokryta aplą w kolorze czerwonym. Torba posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego, koloru brązowego, wklejane i wzmacniane wewnątrz torby.

Ekologiczne torebki papierowe to wybór firm stawiających duży nacisk na ekologię. Tend ten wpisuje się idealnie w prezentowaną torbę papierową, a możliwość wykonania na niej nadruku reklamowego pozwala na zaprezentowanie marki większemu gronu potencjalnych klientów. Produkty zapakowane w ekologiczne torby papierowe podnoszą prestiż, przywołują pozytywne skojarzenia oraz prezentują dbałość przedsiębiorstwa o środowisko naturalne.

Prezentowana torba jest jedną z większych toreb w naszych asortymencie. Występuje w wielu kolorach. Szerokość denka pozwala na spakowanie większych produktów lub pojemników na dania "na wynos". Cieszy się ona dużym zainteresowaniem w branży gastronomicznej.

Nadruki na torbach papierowych wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem prosimy przesłać wzór nadruku na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: