Nasza działalność na rynku produkcji toreb papierowych rozpoczęła się w 2011 roku. W tym czasie zyskaliśmy wielu klientów, którzy zadowoleni z wysokiej jakości oferowanych przez nas toreb papierowych oraz znakomitego standardu obsługi, ciągle wracają składając nowe zamówienia. Staramy się nie zawieść ich zaufania i cały czas pracujemy nad stworzeniem jak najlepszej oferty.

Możliwości marketingowe

Firma EkoHellux proponuje niestandardową formę reklamy - wykonywaną na torbach papierowych i bawełnianych. Ten sposób reklamy staje się coraz bardziej popularny - eleganckie torby papierowe z nadrukiem zwracają uwagę na ulicy, budują rozpoznawalność marki oraz produktu, a jednocześnie robią to w sposób nienachalny.

Dbałość o ekologię

Tworzymy produkty, które wpisują się w ogólnoświatowy trend - dbałości o środowisko naturalne, gdyż wykorzystujemy do produkcji jedynie ekologiczne materiały. Dzięki temu mamy świadomość, że przyczyniamy się do poprawy jakości życia na naszej planecie, a takie samo przekonanie podzielają również nasi klienci. Zalet tych materiałów jest znacznie więcej - są one chociażby lekkie i wygodne w użytkowaniu.

Bogata oferta

Myśląc o potrzebach naszych klientów staramy się dla nich przygotowywać różnorodną ofertę produktów pod względem kształtów, rozmiarów, a także kolorów. Dzięki temu mogą oni transportować w nich wiele produktów, zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych, chociażby w ramach prowadzonej działalności gospodarczej w branży gastronomicznej czy obuwniczej. Nasze produkty są przygotowane na każdą z tych opcji.