Torba papierowa 30x17x34 brązowa

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 340 mm
Pojemność: 17,5 l
Papier: KRAF brązowy, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

1,00 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 30x17x34 brązowa. Torba cateringowa.

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS o rozmiarze 305x170x340 mm. Wykonana została z wytrzymałego, brązowego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2. Posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego koloru brązowego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby.

Torby papierowe z nadrukowanym logo firmy to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Takimi torbami coraz częściej zastępuje się torby foliowe. Ekologiczne torby papierowe pozwalają na stworzenie pozytywnego wizerunku marki jednocześnie podnosząc jej prestiż oraz kreują ją jako przyjazną środowisku. Torby papierowe mogą być również wykorzystywane do kontaktu z żywnością prze co często wykorzystywane są przez sklepy spożywcze, hipermarkety, ale również firmy cateringowe, lokale gastronomiczne oraz restauracje. Różnorodność dostępnych rozmiarów toreb papierowych pozwala na dopasowanie torby do potrzeb naszych Klientów.

Nadruki na torbach wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

W przypadku zamówienia toreb z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: