Torba papierowa 30x17x42 "A3" biała

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT biały, 100 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, biały

Więcej szczegółów

1,40 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 30x17x42 mm

Torba papierowa EKO PLUS o rozmiarze 305x170x425 mm, rozmiar torby zbliżony został do formatu A3. Torba papierowa wyprodukowana z wytrzymałego, białego papieru KRAFT o gramaturze 100 g/m2. Uchwyty torby wykonane zostały ze skręcanego sznurka papierowego koloru białego, wklejone i wzmocnione wewnątrz torby.

Torby papierowe z nadrukowanym logo coraz częściej wykorzystywane są przez firmy stawiające coraz większych nacisk na ekologię. Dodatkowo torby papierowe EKO PLUS z nadrukowanym logo firmy bądź też marki pozwalają na stworzenie pozytywnego wizerunku podczas różnych kampanii reklamowych jednocześnie podnosząc prestiż zapakowanego produktu.

Jedna z większych toreb papierowych o rozmiarze zbliżonym do formatu A3. Dzięki szerokiemu denku jest ona bardzo często wykorzystywana przez lokale gastronomiczne, firmy cateringowe i restauracje do pakowania pojemników styropianowych z żywnością. 

Nadruki na torbach wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

W przypadku zamówienia toreb z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule wpisując numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: