Torba papierowa 36x33x32 brązowa "PIZZA BAG"

Nowy produkt

Szerokość: 360 mm
Głębokość: 330 mm
Wysokość: 320 mm
Pojemność: 38,0 l
Papier: KRAFT eko gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

W magazynie

3,14 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 36x33x32 cm. PIZZA BAG / SUSHI BAG

Ekologiczna torba papierowa o charakterystycznym bardzo szerokim denku. Rozmiar torby dopasowany został do kartoników na pizzę oraz patery na sushi i wynosi 360x330x320 mm. Torba wykonana została z gładkiego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2. Wytrzymałość sklejenia denka i uchwytów to 8-10 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni torby. Torba posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby.

Dzięki możliwości wykonania na torbie papierowej nadruków reklamowych, torba papierowa stać się może idealnym nośnikiem reklamy. Taka forma promocji nie jest agresywna, a wyjątkowo skuteczna, wzbudzając zainteresowanie oraz przykuwając uwagę konsumentów. Dodatkowo Klienci otrzymując swoje zakupy zapakowane w torbę papierową posiadają pozytywne odczucia oraz utożsamiają reklamowaną markę na torbach papierowych jako bardziej prestiżową.

Nadruki na torbie wykonywane są metodą sitodrukową.
w cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

W przypadku złożenia zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: