Torba papierowa 54x14x44 biala

Nowy produkt

Szerokość: 540 mm
Głębokość: 140 mm
Wysokość: 440 mm
Pojemność: 33,0 l
Papier: KRAFT gładki, 100 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany

Więcej szczegółów

1,33 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 54x14x44 cm.

Wykonana została z wytrzymałego, gładkiego papieru KRAFT o gramaturze papieru 100 g/m2. Posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby. Wytrzymałość torby to 8-10 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni torby.

Różnorodność dostępnych rozmiarów toreb papierowych pozwala na dopasowanie torby papierowej do indywidualnych potrzeb Klientów. Trwała i lekka torba papierowa to również idealny dodatek podczas spotkań biznesowych oraz tragów wystawienniczych. Prezentowana torba papierowa jest najszerszą torbą w naszym asortymencie. Często wykorzystywana do pakowania garniturów, sukienek, kozaków, itp.

Dzięki możliwości wykonania na torbie papierowej nadruków reklamowych, torba ta stać się może idealnym nośnikiem reklamy. W porównaniu do innych form reklamy, jak na przykład reklama TV, taka forma reklamy nie jest agresywna, za to wyjątkowo skuteczna. Wzbudza pozytywne odczucia oraz zainteresowanie przykuwając uwagę konsumentów. Klienci otrzymując zakupione produkty zapakowane w elegancką torbę papierową utożsamiają reklamowaną markę jako bardziej prestiżową oraz dbającą o środowisko naturalne.

Nadruki na torebkach papierowych wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: