Torba papierowa 50x18x39 brązowa

Nowy produkt

Szerokość: 500 mm
Głębokość: 180 mm
Wysokość: 390 mm
Pojemność: 35,0 l
Papier: KRAFT brąz gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

1,56 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Więcej informacji

Torba papierowa EKO PLUS 50x18x39 cm - "jamnik".

Ekologiczna torba papierowa o rozmiarze 500x180x390 mm. Wykonana została z wytrzymałego, brązowego papieru KRAFT o gramaturze papieru 90 g/m2. Posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby. Wytrzymałość torby to 8-10 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni torby.

Różnorodność dostępnych rozmiarów toreb papierowych pozwala na dopasowanie torby papierowej do indywidualnych potrzeb Klientów. Trwała i lekka torba papierowa to również idealny dodatek podczas spotkań biznesowych oraz tragów wystawienniczych.

Dzięki możliwości wykonania na torbie papierowej nadruków reklamowych, torba ta stać się może idealnym nośnikiem reklamy. W porównaniu do innych form reklamy, jak na przykład reklama TV, taka forma reklamy nie jest agresywna, za to wyjątkowo skuteczna. Wzbudza pozytywne odczucia oraz zainteresowanie przykuwając uwagę konsumentów. Klienci otrzymując zakupione produkty zapakowane w elegancką torbę papierową utożsamiają reklamowaną markę jako bardziej prestiżową oraz dbającą o środowisko naturalne.

Nadruk wykonany metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: