Czy warto stosować torby z nadrukiem?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak często przywiązujemy dużą wagę do takich detali, jak chociażby nadruk na torbach reklamowych, co zresztą jest świetne wykorzystywane jako przekaz marketingowy. Nie zawsze jest tak, że liczy się tylko jakość i wielkość opakowania, gdyż dla wielu osób istnienie oraz forma nadruku mają znaczenie w zakresie wyboru konkretnego produktu.

 

Ekologiczne torby biodegradowalne wypierają foliówki

Dla wielu osób codzienne zakupy wciąż kojarzą się z korzystaniem ze zwykłych, jednorazowych toreb sklepowych, czyli tzw. foliówek. Coraz większą popularność zyskują jednak jednocześnie ekologiczne torby biodegradowalne, które przekładają się na korzyści nie tylko dla środowiska naturalnego, ale są również bardziej wytrzymałe oraz wygodniejsze od tradycyjnych opcji. Mają także wiele innych atutów, które skłaniają do ich zakupu.

 

Rodzaje uchwytów stosowane w torbach papierowych

Spełnianie ekologicznych standardów to nie jedyne atuty, którymi odznaczają się torby papierowe. Należy do nich również praktyczność wykorzystania, a na to wpływ ma przede wszystkim rodzaj uchwytu zastosowanego w konkretnym produkcie. W zależności od przeznaczenia danego artykułu w wersji nielaminowanej, wykorzystywane są przede wszystkim dwa jego typy: skręcany, a także płaski.