Torba papierowa 30x17x34 biała

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 340 mm
Pojemność: 17,5 l
Papier: KRAFT gładki, 100 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, biały
Opakowanie: Karton 100 szt.

Więcej szczegółów

1,07 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 30x17x34 biała. Torba cateringowa.

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS o rozmiarze 305x170x340 mm. Wykonana została z wytrzymałego, białego papieru KRAFT o gramaturze 100 g/m2. Posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego koloru białego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby.

Torby papierowe z nadrukowanym logo firmy to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Takimi torbami coraz częściej zastępuje się torby foliowe. Ekologiczne torby papierowe pozwalają na stworzenie pozytywnego wizerunku marki jednocześnie podnosząc jej prestiż oraz kreują ją jako przyjazną środowisku. Torby papierowe mogą być również wykorzystywane do kontaktu z żywnością prze co często wykorzystywane są przez sklepy spożywcze, hipermarkety, ale również firmy cateringowe, lokale gastronomiczne oraz restauracje. Różnorodność dostępnych rozmiarów toreb papierowych pozwala na dopasowanie torby do potrzeb naszych Klientów.

Nadruki na torbach wykonywane są metodą sitodruku.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

W przypadku zamówienia toreb z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: