Torba papierowa 305x170x425 mm "kwiaty"

PS207W102

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 23,0 l
Papier: KRAFT biały gładki, 100 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, biały

Więcej szczegółów

2,80 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS "A3" - kwiaty

Torba papierowa wyprodukowana z wytrzymałego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2. Rozmiar torebki - 305x170x425 mm - zbliżony jest do formatu A3. Dodatkowo torba wyposażona została w uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego koloru białego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby. Na torbie nadrukowany został ozdobny motyw kwiatów.

Torby papierowe z nadrukowanym logo coraz częściej wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa stawiające sobie za cal dbałość o środowisko naturalne oraz ekologię. Oferowanie takiego produktu pozwala na stworzenie pozytywnego wizerunku marki podczas różnych kampanii reklamowych jednocześnie podnosząc prestiż oferowanego produktu.
Oferowana przez naszą firmę torba papierowa jest jedną z większych toreb papierowych. Jej największym atutem jest szerokie dno przez co jest bardzo często wykorzystywana przez firmy cateringowe oraz lokale gastronomiczne do pakowania pojemników "na wynos". Jednak równie często wykorzystywana jest również przez sklepy obuwnicze oraz odzieżowe. 

Na torbie istniej możliwość wykonania dodatkowego nadruku reklamowego.
Nadruki na torbach papierowych wykonujemy metodami:
- sitodruku - nadruk na gotowych torbach - już od 25 szt.
- fleksodruku - nadruk z roli przed złożeniem torby.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: