Torba papierowa 30x17x42 "A3" granatowa

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT brązowy gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

1,53 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa z uchwytem skręcanym koloru granatowego.

Torba papierowa o rozmiarze 305x170x425 mm. Wykonana z brązowego, gładkiego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2. Pokryta po zewnętrznej stronie aplą koloru granatowego. Uchwyty torby wykonane zostały ze skręcanego sznurka papierowego, koloru brązowego, wklejone i wzmocnione wewnątrz torby.

Nadruki na torbach papierowych wykonujemy metodą sitodrukową - już od 25 sztuk!
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem prosimy o przesłanie wzoru nadruku na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Torba zakupowa z Twoim logo!

Istnieje wiele sposobów na reklamę swojej marki. Reklama w mediach ogólnokrajowych jest droga i nie każda firma dysponuje takim budżetem aby promować się w taki sposób. Jednak istnieją również inne sposoby na zaprezentowanie swojej firmy potencjalnym klientom. Jednym z tych sposobów są torby papierowe z nadrukowanym logo. Taka forma reklamy jest to łagodna, naturalna i nieinwazyjna. Dlatego wzbudza pozytywne emocje. Promocja za pomocą toreb zakupowych to łatwa metoda na dotarcie do klienta, szczególnie lokalnego.

Masz pytania - bardzo chętnie udzielimy Tobie wyczerpujących informacji i pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni na Ciebie rodzaj torebki z papieru, które pozwolą Tobie na dotarcie do nowych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: