Torba papierowa 30x17x42 "A3" czarna

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT brązowy gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

1,46 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS "A3" czarna 305x170x425 mm.

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 305x170x425 mm, wykonana została z brązowego, gładkiego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2. Torba pokryta aplą w kolorze czarnym. Posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego koloru brązowego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby.

Ekologiczne torby papierowe to wybór firm stawiających coraz większy nacisk na ekologię. W ten trend idealnie wpisują się prezentowane torebki. Możliwość wykonania na torbach nadruków reklamowych pozwala na zareklamowanie swojej marki większej grupie Klientów. Tak zapakowane produkty podnoszą prestiż marki, przywołują pozytywne skojarzenia oraz prezentują dbałość przedsiębiorstwa o środowisko naturalne.
Prezentowana torba jest jedną z większych w naszym asortymencie, dostępna w wielu kolorach. Szerokość denka pozwala na spakowanie większych produktów lub pojemników z gotowymi daniami. Z tego względu cieszy się dużym uznaniem w branży gastronomicznej.

Nadruki na torbach wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem proszę przesłać wzór nadruku na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: