Torba papierowa 30x17x42 "A3" pomarańczowa

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT eko gładki, 90 g/m2
Uchwyty: papierowe skręcane, brązowe

Więcej szczegółów

1,53 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczne torby papierowe koloru pomarańczowego z uchwytem skręcanym.

Torebka papierowa o rozmiarze 305x170x425 mm. Wyprodukowana z brązowego, gładkiego papieru KARFT o gramaturze 90 g/m2, pokryta aplą w kolorze pomarańczowym. Wykończona papierowymi uchwytami skręcanymi. koloru brązowego, wklejanymi wewnątrz torebki. Wytrzymałość torby to ok. 7-8 kg.

Nadruki na torbach papierowych wykonywane są metodą sitodrukową - już od 25 sztuk!
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torebki z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Torby papierowe EKO PLUS - DOSKONAŁY WYBÓR DLA KAŻDEGO!

Torebki papierowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Coraz więcej osób stara się dbać o nasze środowisko naturalne. W trend ten najlepiej wpisują się właśnie nasze torby z papieru. Ich wytrzymałość pozwala na przenoszenie ciężarów nawet do 7-8 kg. Torby papierowe można wykorzystywać kilkukrotnie, co pozytywnie wpływa na nasze środowisko naturalne. A po jej zużyciu wystarczy wrzucić ją do pojemnika na papier, przez co zostanie poddana recyklingowi i ponownie przetworzona na papier!

Reklama na papierowej torebce zaprezentuje Państwa firmę jako dbającą o środowisko naturalne, co może zostać pozytywnie odebrane przez potencjalnych klientów.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni produkt z naszego asortymentu.
Zapraszamy do współpracy!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: