Ile kosztuje torba reklamowa?

W czasach wzmożonej konkurencji nie można oszczędzać na podejmowanych działaniach marketingowych, których celem jest nie tylko sprzedaż, ale również dotarcie do nowych klientów czy budowanie świadomości marki. W ramach działań marketingowych firmy bardzo często decydują się na gadżety promocyjne z logo czy hasłem przewodnim przedsiębiorstwa. Czapki, długopisy, notatniki to tylko niektóre z dostępnych możliwości. Szczególną popularnością cieszą się torby reklamowe. Skąd takie zainteresowanie?

Dlaczego torba wielokrotnego użytku to dobry pomysł na reklamę?

Torby bawełniane oraz papierowe zdobywają na popularności z uwagi na swoje cechy użytkowe. Nie tylko są ekologiczne i mogą być wielokrotnie wykorzystywane, ale również odznaczają się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu świetne zastępują foliówkę na zakupach. Dostępne są w licznych wersjach zróżnicowanych pod względem sposobu wykonania oraz kolorów, co daje możliwość dopasowania do preferencji każdej osoby.

Moda na ekologię to trend, które firmy już dawno zauważyły i podjęły kroki, by trafiać do klientów ze swoją ofertą. Torba z odpowiednim nadrukiem jako gadżet reklamowy sprawdzi się więc doskonale, stając się produktem, który można wykorzystywać na co dzień, a przez to budować świadomość marki wśród konsumentów.

Ile kosztuje torba reklamowa?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz ekologiczne gadżety materiałowe oraz papierowe w licznych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. W przypadku modeli bawełnianych i polipropylenowych wydasz zaledwie 2,55-4 zł na jeden produkt. Papierowe kosztują jeszcze mniej: możesz je nabyć za mniej niż 1 zł! Wykonujemy nadruki jedno-, dwu- oraz trójkolorowe, zgodnie z preferencjami klienta, w cenie od 3,94 do 9,56 zł (z jednej strony gadżetu), co wyraźnie wskazuje, że koszty, które trzeba ponieść, są naprawdę niewielkie.

W celu wykorzystania naszych produktów jako gadżetów reklamowych Twojej firmy szczególnie polecamy dostępne modele EKO Plus (w wersji standardowej oraz z wykorzystaniem papieru kredowego), EKO Prestige (z materiałów pochodzących jedynie z recyklingu), materiałowe (bawełniane oraz polipropylenowe) oraz ozdobne. Dzięki naszym propozycjom na pewno trafisz w odpowiedni sposób do swoich klientów - a do tego niewielkim kosztem!