Torba papierowa 30x17x34 czarna

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 340 mm
Pojemność: 17,5 l
Papier: KRAFT brązowy gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy
Opakowanie: Karton 100 szt.

Więcej szczegółów

1,37 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 30x17x34 czarna. Torba cateringowa.

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS o rozmiarze 305x170x340 mm. Wykonana została z wytrzymałego, brązowego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2 oraz pokryta w 100% aplą w kolorze czarnym. Dodatkowo torba wyposażona została w uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego kolor brązowego, wklejone i wzmocnione wewnątrz torby.

Torby papierowe z nadrukowanym logo swojej marki to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Takimi torbami najczęściej zastępuje się torby foliowe. Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem pozwalają na stworzenie pozytywnego wizerunku marki jednocześnie podnosząc jej prestiż oraz prezentują dbałość przedsiębiorstwa o środowisko naturalne. Torby te mogą być wykorzystywane do kontaktu z żywnością, przez co często wykorzystywane są przez sklepy spożywcze, firmy cateringowe, lokale gastronomiczne czy też restauracje. Różnorodność dostępnych rozmiarów pozwala na dopasowanie rozmiaru torby do potrzeb Klienta.

Nadruki na torbach wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: