Torba papierowa 30x17x42 "A3" jasnozielona

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT eko gładki, 90 g/m2
Uchwyty: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

1,46 zł brutto

Więcej informacji

Torba cateringowa - jasnozielona

Ekologiczna torba papierowa o rozmiarze 305x170x425 mm, zbliżona rozmiarem do formatu A3. Wyprodukowana została z mocnego, brązowego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2 i pokryta aplą koloru jasnozielonego. Wyposażona została w uchwyty papierowe skręcane, koloru brązowego, wklejane i wzmacniane wewnątrz torebki. Wytrzymałość sklejenia torby oraz jej podstawy to ok. 7-8 kg.

Nadruki na torebkach papierowych wykonywane są metodą sitodrukową już od 25 sztuk!
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Ekotorby świetnej jakości w rewelacyjnych cenach!

Potrzebujesz torby zakupowej, które sprosta Twoim wymaganiom? Mamy dla Ciebie rewelacyjną torbę z papieru, która wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością. Do produkcji naszej torby wykorzystany został mocny papier KRAFT, który zapewnia wytrzymałość na ciężar ok. 7-8 kilogramów. Ekotorba jest starannie i estetycznie wykonana, ponadto możemy nadrukować na niej Twoje logo lub slogan reklamowy, przez co nasza torebka papierowa stanie się skutecznym narzędziem marketingowym.

Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie produkt z naszego asortymentu.
Możesz skontaktować się z nami poprzez rozmowę telefoniczną (666 837 834) lub e-mail (biuro@ekohellux.pl)
Zapraszamy do współpracy!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: