Torba papierowa 30x17x42 "A3" zielona

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT eko gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

1,46 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torebka papierowa EKO PLUS koloru zielonego z uchwytem papierowym skręcanym.

Torba wykonana z papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2, pokryta aplą w kolorze zielonym. Rozmiar torby zbliżony został do formatu A3 i wynosi 305x170x425 mm. Torebka papierowa posiada uchwyty papierowe skręcane, koloru brązowego, wklejane i wzmacniane wewnątrz torby. Wytrzymałość sklejenia torby i jej podstawy to ok. 7-8 kg, przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni torby.

Nadruk na torbie papierowej wykonujemy już od 25 szt. metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Estetyczna torba papierowa

Proponujemy Państwu poręczną ekotorbę, na której wykonać możemy dowolny nadruk. Nasza papierowa torba wykonana została z mocnego, gładkiego papieru KRAFT, który może znieśc obciążenie nawet 7-8 kg. Ekologiczna torba zakupowa spodoba się wszystkim, którym zależy na zachowaniu czystego środowiska. Naszą torebkę papierową można łatwo przetworzyć bez szkody dla natury.

Mobilna reklama - torba papierowa z Twoim logo

Mały podarunek w formie torby papierowej to miły gest w stronę klienta, który kojarzy się w sposób pozytywny i jest użyteczny. Klient otrzymuje torbę z papieru, jest zadowolony, że nie musi martwić się w czym przenieść swoje zakupy. Poręczna ekotorba może być zabrana w dowolne miejsce - do restauracji, na uczelnię czy do pracy. Razem z torebką papierową wędruje w świat nadrukowany przez nas przekaz reklamy, a Twoja firma zdobywa zainteresowanie nowych odbiorców.

Bardzo chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni produkt z naszego asortymentu toreb papierowych.
Zapraszamy do współpracy!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: