Torba papierowa 30x17x42 "A3" zielona

Nowy produkt

Szerokość: 305 mm
Głębokość: 170 mm
Wysokość: 425 mm
Pojemność: 22,0 l
Papier: KRAFT eko gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, brązowy

Więcej szczegółów

W magazynie.

1,40 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torebka papierowa EKO PLUS koloru zielonego z uchwytem papierowym skręcanym.

Torba wykonana z papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2, pokryta aplą w kolorze zielonym. Rozmiar torby zbliżony został do formatu A3 i wynosi 305x170x425 mm. Torebka papierowa posiada uchwyty papierowe skręcane, koloru brązowego, wklejane i wzmacniane wewnątrz torby. Wytrzymałość sklejenia torby i jej podstawy to ok. 7-8 kg, przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni torby.

Nadruk na torbie papierowej wykonujemy już od 25 szt. metodą sitodrukową.
Przy większych nakładach nadruk wykonywany jest metodą fleksograficzną.

Estetyczna torba papierowa

Proponujemy Państwu poręczną ekotorbę, na której wykonać możemy dowolny nadruk. Nasza papierowa torba wykonana została z mocnego, gładkiego papieru KRAFT, który może znieśc obciążenie nawet 7-8 kg. Ekologiczna torba zakupowa spodoba się wszystkim, którym zależy na zachowaniu czystego środowiska. Naszą torebkę papierową można łatwo przetworzyć bez szkody dla natury.

Mobilna reklama - torba papierowa z Twoim logo

Mały podarunek w formie torby papierowej to miły gest w stronę klienta, który kojarzy się w sposób pozytywny i jest użyteczny. Klient otrzymuje torbę z papieru, jest zadowolony, że nie musi martwić się w czym przenieść swoje zakupy. Poręczna ekotorba może być zabrana w dowolne miejsce - do restauracji, na uczelnię czy do pracy. Razem z torebką papierową wędruje w świat nadrukowany przez nas przekaz reklamy, a Twoja firma zdobywa zainteresowanie nowych odbiorców.

Bardzo chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać najbardziej odpowiedni produkt z naszego asortymentu toreb papierowych.
Zapraszamy do współpracy!

Trusted Shops Reviews