Torba papierowa 25x15x33 biała

Nowy produkt

Szerokość: 250 mm
Głębokość: 150 mm
Wysokość: 330 mm
Pojemność: 12,4 l
Papier: KRAFT biały gładki, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, biały

Więcej szczegółów

1,00 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 25

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS 25x15x33 cm - torba cateringowa

Torba produkowana z wytrzymałego, białego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2 w rozmiarze 250x150x330 mm. Wytrzymałość sklejenia podstawy torby i jej uchwytów to 8-10 kg przy równomiernym rozłożeniu ciężaru na całej powierzchni torby. Oferowana torba to jedna z najpopularniejszych toreb papierowych na polskim rynku. Dzięki swoim gabarytom pozwala na spakowanie opakowań z jedzeniem na wynos, przez co bardzo często wykorzystywana jest w branży gastronomicznej. Torba posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego koloru białego, wklejane w wzmacniane wewnątrz torby.

Dzięki możliwości wykonania na torbie nadruków reklamowych zwykła torba papierowa stać się może idealnym nośnikiem reklamy. Znaczna część osób uważa reklamę na torbach papierowych za znacznie mniej agresywną niż np reklama w TV. Dodatkowo Klienci otrzymując swoje zakupy zapakowane w elegancką torbę papierową posiada bardzo pozytywne odczucia i chętniej wracają do tego sklepu.

Nadruki na torbach wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: