Torba papierowa 24x10x32 "A4" zielona pastel

Nowy produkt

Szerokość: 240 mm
Głębokość: 100 mm
Wysokość: 320 mm
Pojemność: 7,5 l
Papier: KRAFT, biały gładki 100 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, biały

Więcej szczegółów

1,17 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS "A4" zielona pastelowa.

Torba o rozmiarze 240x100x320 mm, wykonana z białego, wytrzymałego papieru KRAFT o gramaturze 100 g/m2 oraz pokryta aplą w kolorze pastelowy zielony. Wytrzymałość sklejenia podstawy torby i jej uchwytów to 8-10 kg, przy równomiernym rozłożeniu całego ciężaru produktu na całej powierzchni torby. Posiada uchwyty ze skręcanego sznurka papierowego koloru białego, wklejanego i wzmacnianego wewnątrz torby. Torba w bardzo popularnym rozmiarze na polskim rynku, zbliżonym do formatu A4.

Dzięki możliwości wykonania na torbie nadruków reklamowych, torba ta stać się może idealnym nośnikiem reklamy. Jak wskazują badania rynku, klienci bardzo cenią sobie taką formę reklamy i uważają ją za mniej agresywną niż np. reklama telewizyjna. Posiadają pozytywne odczucia otrzymują swoje zakupy zapakowane w elegancką torbę papierową oraz utożsamiają reklamowaną markę na torbach jako bardziej prestiżową.

Nadruki na torbach wykonywane są metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy sitodrukowej.

W przypadku zamówienia toreb z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: