Torba papierowa 18x8x22 "A5" czarna prążkowana

Nowy produkt

Szerokość: 180 mm
Głębokość: 80 mm
Wysokość: 225 mm
Pojemność: 3,2 l
Papier: KRAFT eko prążek, 90 g/m2
Uchwyt: papierowy skręcany, czarny

Więcej szczegółów

W magazynie

0,97 zł brutto

Więcej informacji

Ekologiczna torba papierowa EKO PLUS "A5" czarna.

Torebka papierowa o wymiarach 180x80x225 mm. Wyprodukowana z mocnego, brązowego papieru KRAFT o gramaturze 90 g/m2 dodatkowo pokrytego aplą koloru czarnego. Posiada czarne uchwyty papierowe skręcane, wklejane i wzmacniane wewnątrz torby.

Jedna z najbardziej popularnych toreb papierowych na polskim rynku. Rozmiarem zbliżona do formatu A5. Dzięki swoim gabarytom bardzo często wykorzystywana jest do pakowania drobnych produktów jak: bielizna, okulary, książki itp. Torebka ta cieszy się również sporym zainteresowaniem na targach wystawienniczych, gdzie służy głównie do pakowania drobnych gadżetów reklamowych.

Dzięki możliwości wykonania na niej nadruków reklamowych, torebka ta może stać się jednocześnie ciekawym nośnikiem reklamy.
Reklama na torbach papierowych uważana jest za mało agresywną, przez co ma dużą skuteczność. Produkty spakowane w torbę papierową z nadrukiem uważane są za bardziej prestiżowe, a Klienci chętniej wracają do takich sklepów.

Nadruki na torbach wykonujemy metodą sitodrukową.
W cenę torby z nadrukiem wliczony został koszt przygotowania matrycy.

Po złożeniu zamówienia na torby z nadrukiem, wzór nadruku proszę przesłać na adres e-mail: projekty@ekohellux.pl w tytule podając numer zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: